5 Eylül 2017 Salı

Kendi Saçını kesmek / Saçım Saçın Olsun Kampanyası

niye bu kadar çok abartıldığını anlayamadığım eylem , kuaförlük denen meslek zaten tarih olarak çok geçmişe dayanmamakta hatta geçmiş dönemlerde lüks olarak görülmekteyken ne diye günümüz çağında bu kadar zor imkansız bir algı haline getirildiğine anlam verememekteyim .
hiçbir mesleği aşağılamamakla birlikte hayat meselesi olan sağlık konusunda herkesin doktor , özgürlük ( ki dolaylı olarak yine hayat) konusunda herkesin avukat olduğu bir ülkede maksimum bir kaç hafta içerisinde çözümü olabilecek( kökü sizde) konuda herkesin kuaför kesilmemesi oldukça ilginç .

bu kadar sözün üstüne merak edenler için youtube da bir çok saç kesimi anlatan video bulunmakta
türkçe :

korkmayın kesin , en kötü ne olabilir ki zaten her türlü sevmediğimiz şekilde kesilmiyor mu bu saç en azından ben ettim ben buldum dersiniz.denemeden bilemezsiniz.Kendi saçınızı kestikten sonra ise benim gibi kesilen saçan uzun ise (30 cmden fazla )  saçlarınızı çöpe atmak yerine bağış yapın. Lösev kabul etmiyor ama saçın saçım olsun kampanyası ile bir çok kemoterapi alan kadınlarımzın yüzünü güldürebilirsiniz katılmak isteyen içi saçım saçın olsun


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...