27 Mayıs 2016 Cuma

(The Moody Blues - Night in White Satin)"Nights in white satin,
Never reaching the end, 
Letters Ive written, 
Never meaning to send.
..."


(Yndi Halda- Helena )


"Vardır herkesin kendisine göre hayali
Hayaldir adı üstünde 
Ne varlığı belli ne yokluğu 
Açılırsan kendin Dalgalı bir Deniz'de
Kıyısına vurursun
Görürsün yalnızlığı "

5 yorum:

 1. Ya.. bak ya... :)) The Moody Blues dinlemeye bayılırım. Herkes gibi ben de bu şarkılarıyla tanımıştım. Sonra baktım diskografisi zengin. Psychedelicten tut da progressive, senfonik hepsi var albümlerinde; "Go Now!" favorim ama hala. 45 Years filminin sonunda da çalıyordu <3 Dur sen, bi vakit ayırıp Moody yazısı hazırlayayım ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Moody blues arajman kültürü sayesinde bizim ülkemizdeki insanlara yabancı değil :) ilk olarak melankolik (yalnız ) adam şarkısını dinlemiştim sonra kimdir nedir derken moody blues ile tanıştım gerçekten şarkıları her yönden iyi , bu paylaştığım şarkı da benim için çok özel hatta favorim diyebilirim bekliyorum senin yazını da :)

   Sil
 2. Rammstein-Sonne üzerine iyi geldi, keşke Apocalyptica üzerine dinliyeydim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rammstein çok dinlemem ama Apocalyptica üzerine her şey çok güzel gider çok severim insanı başka alemlere götürüyorlar resmen :)

   Sil
 3. Ben de The Moody Blues'u çok severim :). Melancholy Man olsun bu şarkı olsun çok güzel. Bu şarkıyı orada mı keşfettim emin değilim ama Tim Burton'ın "Dark Shadows" filminde de dinlemek mümkün. Melancholy Man'de yine Kaybedenler Kulübü"'nin soundtrackinde görebiliriz. Sanırım sinema The Moody Blues'u seviyor :).

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...